Servis Arayın

Şehirler


Sıralama Türü


Kategori : "Çocuk Sanat ve Müzik Kursları" | Toplam 6 sonuç

Özel Çocuk Sanat Atölyesi

  • İZMİR
  • Çocuk Sanat ve Müzik Kursları

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan merkezde Güzel Sanatlara Hazırlık, Resim, Piyano, Keman, Viyola, Viyolonsel, Gitar, Yan flüt, Solfej Kursları verilmektedir.


Sim Sanat Bale Resim Müzik

  • İZMİR
  • Çocuk Sanat ve Müzik Kursları

Kurumumuz 22 yıldır Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak resim, müzik, bale eğitimi kursları vermektedir.


37Sanat Merkezi

"Hayata Sanat Kat" ilkesiyle çıktığımız bu yolda, hedefimiz önce çocuğa sanatı sevdirmek.Degerli methodlar eşliğinde zengin ve özel bir egitim veriyoruz.


Etiler Müzik Okulu

Amatör veya profesyonel müzik kariyer hedefleri olan, müzikal becerileri ve kültürü gelişmiş, yeteneğini bilgiyle donatan, sanata saygılı genç müzisyenler yetiştirmeyi hedefliyoruz.


PiyaSanat

PiyaSanat Türkiyede sanatın ve sanatçının gelişmesi için var olan, ilkeli ve akademik eğitim yapısıyla hizmet veren sanat kurumudur.


Açı Müzik ve Sanat Okulu - Akatlar

Açı Müzik ve Sanat Okulu sürekli gelişime, dinamizme ve sanatın paylaştıkça daha zenginleşeceğine inanır. Buradan yola çıkarak öğrencilerine aldıkları eğitimin paralelinde çeşitli sanatçılarla ve yaşıtlarıyla buluşabilecekleri platformalar oluşturmaya özen gösterir. Açı Müzik ve Sanat Okulu, tüm bireysel çalışma yapılan alanlarda, "London College of Music" müfredatını uygular ve yetkili sınav merkezidir.