Servis Arayın

Şehirler


Sıralama Türü


Kategori : "Annelik Koçluğu Hizmetleri" | Toplam 9 sonuç

Ahu Tükel - Mutlu Anne Mutlu Çocuk

Ben Ahu Tükel, Anne Koçuyum ve 2 çocuk annesiyim (ikizler). Annelerin, anneliklerini mümkün olan en kolay ve keyifli şekilde, çocukların da, çocukluklarını olabilecek en sağlıklı ve mutlu şekilde yaşayabilmeleri için var gücümle çalışıyorum. Burada, çocuğunuz ve annelikle ilgili siz en zorlayan temel sorunlara pratik ve uygulanabilir pek çok çözüm bulacaksınız.


Bee Anne

Bebek ve çocuklarıyla uyku sıkıntısı olan ailelere el vermek, destek olmak üzere yola çıktım ve BeeAnne?yi kurdum. BeeAnne?nin uyku problemleri yanısıra, farklı konularda da annelere destek olacak bir platform olmasını hedeflerken, birçok ortak duyguyu paylaşacağımızı umut ediyorum. Sizlerle tanışacak olmanın büyük heyecanı içinde, bana ve BeeAnne?ye güveniniz için şimdiden çok teşekkür ederim.


Nur Eda Kasap Süslü

  • İZMİR
  • Annelik Koçluğu Hizmetleri

İzmir'de doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Uzun süre bankacılık sektöründe profesyonel yönetici olarak görev yaptım. Daha sonra kişisel gelişim alanında profesyonel olarak çalışmaya başladım. ?Yeni Çağın Çocukları?, ?5-6 Yaşından Üniversiteye Hazırlık Alıştırmaları? ve ?Çocuk Eğitiminde Oyun Dili? adlı kitapların yazarıyım. Annelere yönelik dördüncü kitabım basım aşamasında.My Family Terapi

Anne koçu ebeveyn çocuk ilişki değerlendirmesi yaparak; anne babanın çocuklarıyla oynadığı oyun ortamında çocuğun fikirlerini ve hayal gücünü takip etmesi, çocuğun duygusal durumuna, ilgilerine ve gelişimsel düzeyine duyarlı olabilmesi, çocuklarına fiziksel ve sözel olarak eşlik edebilmesi, yanıtlayıcı olabilmesi gibi konuları değerlendirir.


Ayşe Öner

Kendisini hamile anne ve bebek bakım konusuna adamış Ayşe Öner?in kanatları altında, tüm annelere, doğru, samimi, denenmiş bilgiler verip onları bu zorlu yolculukta yalnız bırakmayan, dürüstlüğü ve samimiyeti ilke edinmiş bir ekibiz.


Serkan Özkan Academy

  • İZMİR
  • Annelik Koçluğu Hizmetleri

Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirmek istiyorsanız, hangi yaş döneminde nasıl anne baba olacağınız konusunda zorluklar yaşıyorsanız ve karar vermekte zorlanıyorsanız anne baba koçluğu bireysel hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Dr Ender Marangoz

  • İZMİR
  • Annelik Koçluğu Hizmetleri

Koçluk anne-baba ile uzman arasında oluşturulan bir protokol sonucu bebeğin gerekli gelişimsel ve eğitimsel sorunları için ailenin 24 saat danışmanlık alabileceği özel bir hizmettir.


Atlas Koçluk

  • ANKARA
  • Annelik Koçluğu Hizmetleri

Çocuklarının aileleriyle olan iletişimlerine , akademik ve hayat başarılarına katkıda bulunmak isteyen ailelerle bire bir görüşülerek verilen koçluk hizmetidir.